SILVERLINE REAL ESTATE DO ČTVRTÉHO KVARTÁLU 2023 VSTUPUJE S NOVÝM REZIDENČNÍM PROJEKTEM V BRNĚ

Silverline Real Estate, český fond kvalifikovaných investorů zaměřený na development rezidenčních nemovitostí, nadále pokračuje v rychlém růstu na českém trhu. Od založení začátkem roku 2022 již fond vyrostl trojnásobně, nyní oznámil zahájení nového rezidenčního projektu v Brně-Zábrdovicích.

Články

„Poslední akvizicí v Brně se připojujeme k dalším developerům, kteří jsou nyní v Zábrdovicích aktivní. Tato část města se nachází přímo v centru a delší dobu byla zanedbávaná, nyní však prochází dramatickou proměnou, jejíž výsledkem může být jedna z nejatraktivnějších částí města. Podobnou proměnou si v minulosti prošel například pražský Karlín,“ popisuje Dan Vaško, výkonný ředitel fondu.

Fond tak naplňuje svou vizi diverzifikaci portfolia v dalších regionech a škálování svých aktivit. Vaško doplňuje: „Současnou situaci na trhu vidím jako skvělou příležitost pro start nových developerských projektů. Široká nabídka projektů k akvizici, pokles stavební aktivity a očekávané oživení prodejů v příštích letech jsou tím správným mixem, který požene nově zahájené projekty k nadprůměrným zhodnocením v příštích letech.“

Kromě rychlého růstu se Silverline Real Estate nadále řadí k nejvýkonnějším investičním fondům na českém trhu. Od založení investorům dodává stabilní 10-12% roční výnos, což dokazuje robustnost strategie fondu i přes zhoršené podmínky na trhu.

Fond Silverline v ČR aktuálně připravuje 6 developerských projektů s celkovou prodejní hodnotou přes půl miliardy korun.

Více o novinkách ve fondu najdete zde.

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz