Aktuality

Svět FKI je dynamickou oblastí a my ji sledujeme za Vás – buďte s námi vždy v obraze.

Rozhovory Články Videa

I LETOS NABÍZIME SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA JARNÍ FINFEST KONANÝ 2.KVĚTNA V PRAZE

16.4.2023 | Články

PRAHA - FINfest, největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály Dne 2. května 2023 se v čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze uskuteční jarní konference FINfest, která nabídne nejen bohatý program, ale i příležitost k networkingu s významnými osobnostmi z oblasti financí. Tématem letošní konference je "Přežití vs. úspěch" a v programu se objeví desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí, kteří budou přednášet, diskutovat a vzdělávat účastníky hned v pěti sálech. Program bude trvat celý den, od 9.30 do 18.00 hodin a účastníci se mohou těšit na zajímavé přednášky, panelové diskuse a workshopy.
Celý článekOznámení o výši primárního úpisu J&T ARCH INVESTMENTS podfond za 1. čtvrtletí 2023

5.4.2023 | Články

J&T ARCH INVESTMENTS, fond kvalifikovaných investorů („Fond“), oznamuje, že v průběhu 1. čtvrtletí 2023 dosáhla výše primárního úpisu za všechny třídy investičních akcií 2 610 900 000 Kč a 10 000 000 EUR.
Celý článekFond NOVA Real Estate úspěšně dokončil prodej Baumaxu

28.3.2023 | Články

Realitní fond NOVA Real Estate úspěšně dokončil prodej jednoho z portfoliových hobby marketů, a to Baumax v Hradci Králové. K podpisu transakce došlo již v prosinci loňského roku, což se projevilo v daném měsíci pozitivně ve výkonnosti fondu, kdy investiční akcie vzrostla o 1,39 %.
Celý článekJ&T ARCH Investments: Záznam konference pro investory

28.3.2023 | Videa

Seznamte se s výsledky fondu za čtvrté čtvrtletí roku 2022 a novými akvizicemi.
Celý článekJ&T ARCH INVESTMENTS uzavřel rok 2022 s objemem aktiv ve výši 1,3 miliardy eur a výkonem za posledních dvanáct měsíců 8,9 %

24.3.2023 | Články

Fond kvalifikovaných investorů J&T ARCH INVESTMENTS uzavřel rok 2022 s objemem aktiv ve výši 1,3 miliardy eur (31,38 miliard korun) a zhodnocením investičních akcií za posledních dvanáct měsíců o 8,9 % v případě korunové třídy, respektive 3,21 % v případě třídy eurové. Fond se tak po čtvrtém kvartále loňského roku navrátil se svou výkonností k dlouhodobému výnosovému cíli kolem 10 % p. a.
Celý článekForbes: Zemědělstvím proti inflaci. Fond Verdi Capital má po půl roce desetiprocentní výnos

23.3.2023 | Články

Investiční fond skupiny Verdi Capital zaměřený na investice do zemědělství si za první půl rok fungování připsal výnos 10,1 procenta. Výkonný ředitel fondu Václav Štekr uvedl, že klienti do něj vložili přes 150 milionů korun a že očekává, že brzy počet investorů překročí stovku.
Celý článekEvermore Capital Management a LIFTIA spouštějí unikátní investiční fond FUNDAMENTiQ. Společně chtějí rozhýbat český kapitálový trh.

22.3.2023 | Články

LIFTIA společně s investičním fondem Evermore Capital Management a.s., SICAV spouští nový investiční fond na podporu českých a slovenských inovativních firem s potenciálem IPO na pražské burze.
Celý článekE15: Vybíráme si trhy s vysokou ochranou minoritních akcionářů, říká zakladatel fondu Triatleta Alexandr Sarnavský

21.3.2023 | Články

Investování do akcií může být zajímavým způsobem, jak překonat inflaci. Problémem řady fondů ale bývají vysoké výkonnostní poplatky nebo špatné nastavení investičního horizontu, které potom brání efektivnímu zhodnocování prostředků.
Celý článekJet Investment expanduje do zahraničí, otevírá pobočku v Polsku, následovat bude Německo

9.3.2023 | Články

Investiční společnost Jet Investment otevírá ve Varšavě pobočku Jet Investment Poland. V jejím čele bude stát zkušený polský private equity manažer Marek Chłopek. Jet Investment plánuje v Polsku během tří let koupit až osm společností v celkové hodnotě přes 100 milionů eur. Otevření další pobočky chystá Jet Investment v příštím roce také v Německu.
Celý článekSIRIUS INVESTMENTS – videokomentář k výsledkům roku 2022 a výhled pro rok 2023

28.2.2023 | Videa

Jednotlivé fondy Sirius Investments – jak uspěly v těžkém roce 2022, co chystají pro rok letošní.
Celý článek


Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz