ZDR INVESTMENTS ROZŠIŘUJE NEMOVITOSTÍ PORTFOLIO O DALŠÍ ČTYŘI OBJEKTY ZA PŮL MILIARDY KORUN

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments přidala do svého portfolia další 4 nemovitosti. Jedná se o nově vybudované retail parky v Bohumíně, Bílovci, Velké Dobré a Hluboké, které se rozpínají na celkové pronajímatelné ploše 10 615 m².

Články

Retail park Bohumín o velikosti 4908 m² leží v bezprostředním sousedství potravinového řetězce Kaufland a byl dokončen v dubnu 2021. Mezi hlavní nájemce patří diskontní řetězce Action, Pepco, Kik, dále drogerie dm, Sportisimo a prodejce elektra Datart.

Retail park Hluboká byl dokončen v prosinci 2021, vedle prodejny potravin Billa se nachází diskontní řetězec Pepco, Super Zoo, drogerie teta a lékárna EUC.

Třetím objektem je prodejna Billa s navazující trafikou v obci Velká Dobrá u Prahy. Celková pronajímatelná plocha činí 1343 m² a stavba byla dokončena v prosinci 2021.

Tyto tři projekty byly zakoupeny od developerské skupiny KPD.

Čtvrtá akvizice pochází z vlastního developmentu sesterské skupiny Traxial. Jedná se o v březnu 2022 dokončený retail park v Bílovci s 1968 m² pronajímatelné plochy. K hlavním nájemcům patří potravinářský řetězec Albert, Pepco a Super Zoo.

Skupina ZDR Investments těmito akvizicemi rozšířila své portfolio na 55 nemovitostí v celkové hodnotě 9,7 miliard Kč.

Článek zde: Rozšiřujeme naše nemovitostní portfolio o další 4 objekty za půl miliardy k - ZDR Investments SICAV a.s.

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2022 FondyKvalifikovaně.cz