JET 3 FOND FONDŮ

V minulém roce vznikl ve spolupráci mezi Conseqem a Jet Investment nový fond JET 3 fond fondů, který plynule navazuje na své předchůdce JET 1 a JET 2. Jet Investment je úspěšná investiční společnost zabývající se private equity investicemi v oblasti průmyslu a strojírenství. Za svou 25letou historii zrealizovala více než třicítku úspěšných nákupů, reorganizací a prodejů výrobních společností ve střední Evropě. Zakladatel Jet Investment Igor Fait po zásluze figuruje v žebříčku nejbohatších Čechů. Od roku 2015 mají možnost se na těchto úspěších podílet i investoři z řad klientů Consequ, který stále nabízí možnost investování do fondu fondů JET.

Články

JET 3 fond fondů má relativně dlouhý investiční horizont 10–12 let, odměnou je však cílová míra návratnosti přes 10 % p.a. Jde o fond kvalifikovaných investorů obhospodařovaný společností Conseq. Investici lze kombinovat s ostatními námi obhospodařovanými fondy (za předpokladu dodržení limitu fondů kvalifikovaných investorů 1 mil. CZK. Ve fondu se předpokládá dřívější výplata výnosů ve formě povinných odkupů podílových listů na účet klienta ještě před uplynutím plánovaného investičního horizontu.
Koncem roku 2022 proběhl poslední obchodní den a k tomuto datu se podařilo uzavřít na objemu 580 mil. CZK. Přestože stále nedošlo ke svolání prvních capital callů, díky výši úrokových sazeb může fond prostředky klientů ukládat u ČNB a z toho důvodu již můžeme vidět růst o 1,4 % za poslední 3 měsíce.

Článek zde: Conseq - Novinky z Consequ

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz