FINFEST A REALITYFEST OPĚT V PRAZE! ODBORNÍCI BUDOU ŘEŠIT TÉMATA, KTERÁ HÝBOU SVĚTEM FINANCÍ A REALIT (PR ZPRÁVA)

PRAHA – 3. října 2022 se ponoříme do témat, která budou utvářet vývoj odvětví financí a realit. FINfest a REALITYfest přináší šanci dozvědět se o tom, co bude dál v oblasti financí a realit. Můžete se propojit s vedoucími pracovníky na nejvyšší úrovni, kteří vedou své organizace tímto rychle se měnícím prostředím, a zároveň se dozvědět více o tématech, jako jsou investování, financování bydlení, světové trendy, investice do zahraničních nemovitostí a další.

Články

Celodenní program začíná v 9.30 a přinese výjimečný program, v rámci kterého vystoupí desítky předních českých odborníků. Objeví se zde jména jako Lukáš Kovanda, Dominik Stroukal, David Navrátil, Tomáš Nidetzký nebo taky Marian Jelínek, Milan Zajíček, Petr Jan Křen a Tomáš Rusňák.

Vstupenky na konference zakoupíte na stránkách obou konferencí ve variantách Basic, Classic a VIP. Speciální cenu máme pro finanční poradce registrované u České národní banky! Ti mají zvýhodněné vstupné.

FINfest a REALITYfest v minulých letech přilákali až 1500 účastníků a vystoupilo zde přes 150 řečníků a ne jinak tomu bude i letos!

To vše nabídne FINfest a REALITYfest 3. října ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze.

Web Fondykvalifikovane.cz je i letos mediálním partnerem akce a nabídne opět možnost zasoutěžit si o volné vstupenky na akci.

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz