DALŠÍ MILNÍK PRO ACCOLADE INDUSTRIAL FUND!

Jeden a půl milionu metrů čtverečních – to je současná pronajímatelná plocha, kterou Accolade Industrial Fund překonal díky tomu, že získal do svého portfolia čtyři prémiové průmyslové a logistické parky celkem za částku přesahující 271 milionů eur. Konkrétně jde o dva parky ve Štětíně (Zalom a Kniewska), Górzow Wielkopolski a čerstvě dokončené distribuční centrum v Kojetíně.

Články

Fond tak může slavit zařazení mezi největší realitní fondy ve střední Evropě! Také z hlediska zhodnocení je, čím se pochlubit. Za celé pololetí totiž dosáhlo 5.45 procenta, což odpovídá očekávanému ročnímu růstu 7 procent.

Klíčovými faktory při tom jsou diverzifikace a spolehlivost nájemců, které přispívají k dlouhodobému zajištění stabilních výnosů. „Jeden a půl milionu metrů čtverečných pronajímatelných ploch, které společně s našimi investory vlastníme, je hezké číslo. Věříme, že díky dalším akvizicím v budoucnu fond ještě výrazně rozšíříme. Posílil se tak stabilní příjem plynoucí do fondu z nájemného, což je pozitivní zprávou pro investory,“ uvedl k rozšíření portfolia Milan Kratina, předseda představenstva Accolade Industrial Fund a CEO Accolade.

Článek na odkazu: Další milník pro Accolade Industrial Fund! - Aktuality | Accolade

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz