ART OF FINANCE KOMENTUJE VÝVOJ VE SVÝCH FONDECH V ROCE 2019

Hodnota majetku ve spravovaných fondech již převýšila 1,2 miliardu Kč. Od roku 2016 se hodnota celkového spravovaného majetku zvýšila více než 9x a od počátku roku 2017 se zdvojnásobila.

Články

Důkazem velké klientské důvěry je skutečnost, že se významná část stávajících podílníků rozhodla navýšit svoji investici v některém z našich fondů. Seznam námi spravovaných fondů se již rozrostl na šest, níže je uveden stručný popis jejich zaměření.


Élévation
V roce 2015 vznikl náš první fond kvalifikovaných investorů - Élévation otevřený podílový fond, který investuje zejména do vybraných korporátních dluhopisů středoevropského regionu a doplňkově do měnových párů regionu. V roce 2019 dosáhl fond čistého zhodnocení pro investory ve výši +6,23%.

Elba
Fond vznikl v roce 2016 a je úzce zaměřen na měnový pár EURCZK a předpokládané posílení české koruny ve střednědobém horizontu. V roce 2019 dosáhl fond čistého zhodnocení pro investory ve výši +8,49 %.


Malbork
Malbork je nově založeným fondem a koncentruje se na měnový pár EUR/PLN a v roce 2019 dosáhl čistého zhodnocení pro investory +5,32%.


EMART
Je privátní fond pro uzavřenou skupinu investorů.


Eudia
Je privátní fond pro uzavřenou skupinu investorů.


VAULT
Je fond zaměřený na dlouhodobé investory, kteří chtějí mít expozici na akciové trhy prostřednictvím aktivně spravovaného koncentrovaného portfolia. Úpis podílových listů byl zahájen 5. prosince 2019.

Více zde:  https://www.aofis.cz/aktuality/11-nase-fondy-majetek-pod-spravou-a.html

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2022 FondyKvalifikovaně.cz