ACCOLADE: POLSKO BYLA A JE SPRÁVNÁ VOLBA!

7 let, 26 parků, 1,5 milionu metrů čtverečních, dokončený největší projekt ve Štětíně, investováno přes miliardu EUR a další zhruba půl miliarda v plánu. Tento výčet výmluvně shrnuje dosavadní působení Accolade v jedné z nejrychleji se rozvíjejících ekonomik v Evropě. Aktivity v Polsku se v průběhu let zařadily mezi základní pilíře podnikání společnosti a svou pozici v páté nejlidnatější zemi Evropské unie nedávno opět naplno potvrdili dokončením jejich dosud největšího polského parku. Ten se nachází ve městě Štětín na severozápadě země, kde v roce 2015 vstoupili na polský trh a na brownfieldu tak začal vznikat jejich historicky první projekt v Polsku.

Články

Se svou celkovou pronajímatelnou plochou 230 tisíc metrů čtverečních a více než 46 hektary, které revitalizované pozemky bývalého brownfieldu Štětín Zalom zabírají, se v rámci celoevropského portfolia řadí na celkové druhé místo, hned za areál v českém městě Cheb. Nový domov v oblasti Zalom postupně našly společnosti AUTODOC, DHL či skandinávské značky Pierce, Cotes, Change Lingerie a Svendsen Sport.

„Již před sedmi lety jsme předvídali potenciál tohoto města a vůbec celého Polska. Silná poptávka po skladových prostorech v celém regionu pak odstartovala naše následující projekty i v dalších polských městech a dnes zde platíme za lídry trhu,“ uvedl Lukáš Répal, COO skupiny.

Celý článek zde: Polsko byla a je správná volba! - Aktuality | Accolade

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2023 FondyKvalifikovaně.cz