TRINITY BANK: FOND KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ TBGF PŘINÁŠÍ UNIKÁTNÍ MOŽNOST KONZERVATIVNÍCH INVESTIC, ČESTNÝM INVESTOREM SE STAL I JAROMÍR JÁGR

TBGF je novým fondem kvalifikovaných investorů s cíleným výnosem 3,58% p.a. s konzervativním přístupem, o který bylo rozšířeno portfolio investičních příležitostí pro klienty Trinity Bank. Cílem je dosahovat stabilního zhodnocení prostředků vložených investory ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. TBGF investuje zejména do bankovních instrumentů, prémiových nemovitostí a dluhopisů, zejména pak státních.

Články

Prvním investorem nového fondu TBGF se stal Radomír Lapčík. Čestným investorem TBGF je pak po jeho vzoru i Jaromír Jágr.

 

TBGF je výjimečný konzervativní produkt pro klienty jako možnost zhodnocení jejich úspor, finančních prostředků. „V období nízkých úrokových sazeb hledáme pro portfolio klientů nové příležitosti zhodnocení. Dlouhodobá stabilita a bezpečnost jsou našimi prioritami,“ uvádí Radomír Lapčík. Výhodou TBGF je rovněž možnost investice do vybraných instrumentů obtížně dostupných pro širokou veřejnost. O profesionální správu majetku fondu TBGF se stará lídr v oblasti investičních fondů společností, AVANT investiční společnost, a.s. a samozřejmostí je dohled ČNB. Fond byl představen na tiskové konferenci Trinity Bank, která proběhla v úterý 15. 9. 2020 v zahradách hotelu Augustine v Praze na Malé Straně.

 

Více zde: https://www.trinitybank.cz/pro-media/

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2020 FondyKvalifikovaně.cz