SPOLEČNOST ACCOLADE POSÍLILA SVOU POZICI LÍDRA VE ŠTĚTÍNSKÉM REGIONU DÍKY NOVÉ INVESTICI VE VÝŠI 60 MILLIONŮ EURO.

Accolade, mezinárodní investor do infrastruktury pro moderní podnikání v Evropě, rozšiřuje svou přítomnost na polském trhu. Společnost získala dvě nové průmyslové lokality ve Štětíně se záměrem investovat do výstavby moderních skladů třídy A o celkové rozloze 73 000 m2 GLA. Tato investice je pokračováním strategické expanze společnosti Accolade ve štětínském regionu.

Články

Investice do koupě pozemků ve Štětíně na ulici Kniewska, strategicky vzdálené 15 km od centra Štětína, je dalším krokem v rámci plánu vybudovat moderní a udržitelný sklad třídy A o rozloze více než 31 000 m2. V první fázi budou postaveny dvě haly, které budou flexibilní pro různé typy podnikání. Téměř 11 000 m2 již bylo pronajato prvnímu nájemci, který poskytuje logistické služby pro sektor e-commerce. Druhá investice se týká pozemku na ulici Lubczyńska, kde se plánuje výstavba jedné průmyslové budovy s předpokládanou rozlohou 42 000 m2. Celková investice společnosti Accolade do těchto dvou projektů činí 60 millionů euro (1,5 miliardy korun).

Jsme pyšní na to, že můžeme rozvíjet činnost v tak strategickém regionu, jakým je Štětín. Sledujeme rostoucí obchodní aktivity nájemců v našem parku v okrese Załom-Kasztanowe a chceme být připraveni poskytnout jim expanzi, až ji budou potřebovat. Díky blízkému spojení s Německem a Skandinávií a poloze přímo na polském a německém silničním, železničním a leteckém infrastrukturním uzlu hraje Štětín důležitou roli logistického centra EU. Kombinace vysoce kvalitních moderních víceúčelových průmyslových hal a blízkosti hlavních evropských trhů přitahuje globální značky a přispívá k hospodářskému růstu regionu," komentuje Michał Białas, ředitel Accolade Polsko.

Více v článku zde: Společnost Accolade posílila svou pozici lídra ve štětínském regionu díky nové investici ve výši 60 millionů euro. - Aktuality | Accolade

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz