POTKÁME SE NA COLORS OF FINANCE: OFFLINE SETKÁNÍ ROKU PRO FINANČNÍ PROFESIONÁLY

Na témata od digitalizace a fintech přes profesionalizaci finančních profesionálů až po kryptoměny a vliv umělé inteligence ve financích budou diskutovat a přednášet ti nejpovolanější z nejpovolanějších na Colors of Finance 2021. Web FondyKvalifikovane.cz u toho nebude chybět. Potkáme se již 13. 10. 2021 v Ostravě.

Články

Program čtvrtého ročníku Colors of Finance nabídne nejenom pestrou paletu odborných panelových diskusí, ale i přednášek a workshopů z oblasti obchodního a osobního rozvoje. Mezi řečníky figurují jména jako Pavel Turek - přední český opinion leader v oblasti sportovního marketingu a monetizace nových sportovních odvětví, Vladimír Pikora – analytik finančních trhů a makroekonom a autor několika knih, nebo Dan Přibáň - český novinář, režisér a cestovatel nejen trabantem. Hlavní moderátorkou je Daniela Písařovicová. Atmosféru celé akce podtrhne industriální prostředí světově unikátního areálu Dolních Vítkovic. Více informací a vstupenky na: www.colors-of-finance.cz.

Marek Janšta z webu FondyKvalifikovane.cz se ujme role moderátora dvou bloků zaměřených na fondy kvalifikovaných investorů. V tom prvním nazvaném „Bonitní klient není kořist k experimentování“ probere s účastníky panelu legislativní rámec podnikání těchto produktů a mj. s Janou Brodani, výkonnou ředitelkou AKAT, se zaměří na největší distribuční nešvary tohoto segmentu trhu. Druhý blok nese název „Příběh prodává – představení zajímavých FKI očima zakladatelů“ a dostanou v něm slovo představitelé zajímavých alternativně zaměřených fondů na českém trhu.

„Rádi bychom konferencí trochu změnili obecný názor na rizikovost těchto fondů a odlišili je od celé řady neregulovaných a neodborně nabízených produktů sloužících ke zhodnocování majetku“, dodává Marek Janšta hlavní cíl obou panelových diskusí. 

Na panelové diskuse k fondům kvalifikovaných investorů se můžete těšit ve středu 13.října od 14:30 v Malém sále moderního multifunkčního centra Gong v Dolních Vítkovicích.

Zajímá-li Vás problematika fondů kvalifikovaných investorů více do hloubky, přijďte o ní podiskutovat kdykoli během dne ke stánku FondyKvalifikovane.cz a napište si o vstupenku přímo na info@fondykvalifikovane.cz.

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz