OK SMART OPPORTUNITY JE PRVNÍM FONDEM MONECO INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI

Krátce po získání licence přináší MONECO investiční společnost na trh první fond zaměřený na aktuální příležitosti pro náročné investory. OK Smart Opportunity, podfond nově založeného SICAV fondu, cílí na zkušené (kvalifikované) investory a bude pro ně vhodným alternativním doplňkem portfolia. Doporučený investiční horizont je 7 až 10 let.

Články

„V současné éře levných peněz a nízkých úrokových sazeb sílí tlak na uložení volných finančních prostředků do aktiv, která ponesou výnos alespoň nad hladinou inflace. Kromě základu portfolia, které by měly vždy tvořit široce diverzifikované fondy, mezi něž patří i náš OK Smart ETF, jsme pro větší investory připravili alternativu v podobě fondu OK Smart Opportunity, který může jejich portfolio výrazně obohatit,“ vysvětluje Jiří Šindelář, předseda představena MONECO investiční společnosti.

OK Smart Opportunity je alternativní investicí, která kvalifikovanému investorovi umožní podílet se na projektech nejvýznamnějšího hráče českého trhu finančního a realitního zprostředkování, skupiny Broker Consulting. Zároveň část jeho prostředků zainvestuje do koše dalších vybraných fondů kvalifikovaných investorů, na které by jinak musel disponovat mnohem větší částkou.

Více zde: https://www.bcas.cz/pro-media/ok-smart-opportunity-je-prvnim-fondem-moneco-investicni-spolecnosti/

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2020 FondyKvalifikovaně.cz