JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH REALITNÍCH TRANSAKCÍ DOKONČENA: PORTFOLIO ARETE INVEST CEE II ZA 3 MILIARDY JIŽ V RUKOU CROMWELLU

Investiční a nemovitostní skupina ARETE, jejíž součástí jsou fondy investující do nemovitostí, dokončila 11. března celou transakci a vlastnictví kompletního portfolia podfondu ARETE INVEST CEE II v hodnotě 113,2 milionu EUR (3 miliardy korun) přešlo do rukou společnosti Cromwell European REIT (CEREIT), veřejně obchodovatelný real estate investment trust kotovaný na singapurské burze cenných papírů.

Články

Portfolio zahrnuje jedenáct logistických a lehkých průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku s téměř 100% obsazeností, které jsou pronajaté sedmnácti zejména mezinárodním nájemcům. V portfoliu je celková pronajímatelná plocha 125 000 m2 spolu se 140 000 m2 pro další development a budoucí růst. Cromwell Property Group, má ves právě majetek v hodnotě 7,1 miliard EUR (184,6 miliard korun).

„V souladu s v prosinci uzavřenými smlouvami byla dnes dokončena transakce převodu celého nemovitostního portfolia našeho druhého podfondu a vlastnictví přešlo do rukou společnosti Cromwell European REIT. Přestože jsme díky pandemii stále daleko od standardních podmínek, transakce byla dokončena přesně v dohodnutém termínu. Děkujeme celému týmu skupiny Cromwell za velmi profesionální spolupráci v rámci celé transakce,“ uvedl Robert Ides, spoluzakladatel skupiny ARETE.

Více se dočtete zde: https://arete-invest.eu/cs/aktuality-detail/367/

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz