FOND ACCOLADE ZAŽIL ÚSPĚŠNÝ ROK. HODNOTA PORTFOLIA DOSAHUJE TÉMĚŘ 20 MILIARD KORUN A PŘÍJMY Z NÁJMŮ VZROSTLY MEZIROČNĚ O 35 %.

Deset nových moderních a udržitelných industriálních projektů, zvětšení portfolia o 30 %, téměř 400 nových kvalifikovaných investorů a meziroční zhodnocení 12,02 % v korunové třídě. Největší fond průmyslových nemovitostí v České republice tak nyní vlastní celkem 16 průmyslových parků v tuzemsku, Polsku a Německu o rozloze 936 304 m2, z jejichž nájmů, které vzrostly o 35 %, profituje 1 200 investorů.

Články

Moderní haly loni naplno potvrdily svůj význam a infrastruktura pro moderní podnikání držela evropské ekonomiky za každé situace, a to i v té nejhlubší karanténě a opakujících se lockdownech. E-commerce v Evropě vzrostla o více než 27 %*, což se významně projevuje v poptávce po dalších prostorech. Zároveň roste logistika a pro některé překvapivě i výroba. V roce 2021 tak v našem portfoliu jistě přivítáme další významné nájemce ze všech tří odvětví,“ popisuje Milan Kratina, předseda představenstva Accolade Industrial Fund.

Fond zažil i přes současnou ekonomickou krizi další úspěšný rok a roste rychlým tempem ve všech sledovaných oblastech. Kromě nárůstu pronajímatelných ploch, hodnoty portfolia a počtu nových investorů je fond Accolade atraktivní především díky nárůstu ročního příjmu z nájemného. Tento klíčový aspekt výnosu se meziročně zvýšil o 35 % (z 35,4 milionů na současných téměř 48 milionů euro).

Více najdete zde: https://accolade.eu/cs/aktuality/144/fond-accolade-zazil-uspesny-rok-hodnota-portfolia-dosahuje-temer-20-miliard-korun-a-prijmy-z-najmu-vzrostly-mezirocne-o-35

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz