DHL ROZŠIŘUJE SVÉ PODNIKÁNÍ V ZELENÉ HOŘE. ACCOLADE ZAHÁJIL VÝSTAVBU DALŠÍ ČÁSTI SVÉHO MODERNÍHO INDUSTRIÁLNÍHO KOMPLEXU.

Jako jeden z lídrů v rozvoji moderní infrastruktury a průmyslových nemovitostí pokračuje Accolade v rozšiřování svého polského portfolia. Skupina investuje do rozšíření jedné ze svých aktuálně největších budov, v parku v Zelené Hoře. Prvním nájemcem v budově s rozlohou až 45 700 m2 se stane DHL. Globální logistická společnost tak rozšíří své působení v parcích Accolade o dalších 20 500 m2. První část budovy bude nájemci předána v červnu tohoto roku. Nový projekt za 31 milionů EUR (přes 800 milionů CZK) splní nejen všechny standardy moderní a udržitelné výstavby s aspirací na hodnocení udržitelnosti BREEAM, úrovně Very Good, ale současně pomůže dalšímu hospodářskému růstu polských regionů.

Články

Rozšíření moderního parku v Zelené Hoře je součástí strategického rozvoje Accolade podél západní hranice Polska. Další průmyslové haly skupiny se zde nachází také ve městech Goleniów, Štětín, Gorzów Wielkopolski a Legnica. Celková výše investic do rozvoje komplexu v Zelené Hoře již přesáhla hodnotu 94 milionů EUR (2,4 miliard CZK). Park dnes nabízí přibližně 1 000 pracovních míst. Nadcházející expanze přinese přibližně 650 dalších, a přispěje tak k posílení místního ekonomického rozvoje.

„Výstavba komplexu v Zelené Hoře byla, jako jedna z prvních investic Accolade v Polsku a současně první sdílený park třídy A ve městě, zahájena v roce 2017. V následujících letech se projekt nabízející prostor nájemcům z oblasti lehké výroby, logistiky a e-commerce dynamicky rozvíjel. V současné době je park v Zelené Hoře s plánovanou finální plochou přes 138 000 m2 druhým největším parkem v našem portfoliu v Polsku. Navíc je komplex pronajatý ze 100 %,“ říká Michał Białas, ředitel Accolade Polsko.

Více najdete zde: https://accolade.eu/cs/aktuality/146/dhl-rozsiruje-sve-podnikani-v-zelene-hore-accolade-zahajil-vystavbu-dalsi-casti-sveho-moderniho-industrialniho-komplexu

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz