ACCOLADE ZVYŠUJE PROFITABILITU SVÉHO POLSKÉHO PORTFOLIA REFINANCOVÁNÍM S AAREAL BANK V HODNOTĚ ČTYŘ MILIARD

Kvalitní průmyslové budovy potvrzují pozici nejžádanějšího aktiva mezi komerčními nemovitostmi. Rostoucí e-commerce, stabilní logistické společnosti a významní výrobci jsou mixem, do jehož podpory a růstu investují nejvýznamnější investoři a největší evropské banky zaměřující se na nemovitosti. Accolade a německá Aareal Bank se dohodli na refinancování šesti polských parků ve Štětíně, Bydhošti, Lublinu, Lehnici, Bělostoku a Zelené Hoře. Refinancování v celkové hodnotě čtyř miliard korun (153 milionů eur) je jednou z největších finančních transakcí v rámci segmentu průmyslových nemovitostí ve střední Evropě.

Články

Dohoda o refinancování znamená pro Accolade snížení nákladů bankovního financování, administrativní zátěže a zajištění stability portfolia pro další roky.

„Velké moderní průmyslové parky jsou infrastrukturou pro podnikání. Jsou současností a budoucností nakupování, protože v nich sídlí významní online prodejci. Jsou místem, kde se vyrábí nejmodernější výrobky. A jsou místem, které zajišťuje zásobovací řetězec pro nás všechny i evropskou ekonomiku. Od potravin přes oblečení až po stroje a jejich části. Kvalitní prostory pro moderní podnikání jsou cestou k udržitelné budoucností Evropy,“ okomentoval současný stav evropského byznysu Milan Kratina, člen představenstva a spoluzakladatel fondu Accolade Fund SICAV.

Více si můžete přečíst zde: https://accolade.eu/aktuality/293/accolade-zvysuje-profitabilitu-sveho-polskeho-portfolia-refinancovanim-s-aareal-bank-v-hodnote-ctyr-miliard

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2020 FondyKvalifikovaně.cz