ACCOLADE A CONSEQ INVESTOVALY 26 MILIONŮ EUR DO MODERNÍ PRŮMYSLOVÉ HALY PRO SPOLEČNOST K-FLEX

Accolade a Conseq Investment Management investovaly téměř 26 milionů EUR do průmyslové haly třídy A ve Wielenin-Kolonia v Lodžském vojvodství. Celou halu si na 17 let pronajala společnost K-Flex, světový lídr v produkci elastomerové izolace.

Články

Společnost K-Flex působí v oblasti Wielenin již od roku 2010 a vybudovala zde svůj největší a nejmodernější výrobní závod v Evropě. Italská výrobní společnost v současnosti působí v 64 zemích, má 14 výrobních závodů, více než 3000 zaměstnanců a silnou obchodní síť poboček po celém světě. Své výrobky dodává zákazníkům napříč odvětvími od stavebnictví, přes dopravu až po petrochemii a obnovitelnou energie.

K-Flex je nájemce se silným finančním zázemím a fantastickým potenciálem pro další rozvoj v následujících letech. Již od roku 2010 celosvětové prodeje a zisky společnosti meziročně významně rostly. Kromě toho se očekává, že během následujících pěti let trh s izolačními produkty poroste o téměř 40 %. To je jen několik důvodů, proč rádi přivítáme společnost K-Flex v našem portfoliu,“ řekl Lukáš Répal, COO Accolade.

„Intenzivní rozvoj a dlouhodobé investiční plány vyžadují spolupráci se spolehlivými a odpovědnými partnery. Jsme rádi, že mezi naše obchodní partnery přibyla další společnost s globálním dosahem a mnohaletými zkušenostmi. Jsme přesvědčeni, že dlouhodobá spolupráce přinese výhody nám i našim partnerům a podpoří další rozvoj našeho podnikání, “ komentuje Bartłomiej Gröbner, výkonný ředitel společnosti K-Flex.

Více v článku zde: Accolade a Conseq investovaly 26 milionů EUR do moderní průmyslové haly pro společnost K-Flex - Aktuality | Accolade

Newsletter

Aby Vám neunikly aktuality z našeho webu, včetně výkonností jednotlivých fondů,
přihlaste se k odběru novinek na FondyKvalifikovaně.cz

Zeptejte se nás

© 2021 FondyKvalifikovaně.cz